Idealne filmy dla całej rodziny od HBO GO

Artykuł sponsorowany

Nie macie planów na wieczór z rodziną? HBO GO przychodzi z odsieczą! Przejrzałem ich ofertę familijną i wybrałem kilka tytułów, które musicie obejrzeć KONIECZNIE, bo to choć filmy z ostatnich sezonów, to już zasłużyły na miano klasyków! Obiecuję, że najmłodsi (i ci nieco starsi) będą bawić się znakomicie, a i dorośli nie umrą z nudów.

W głowie się nie mieści, reż. Pete Docter

Szukacie najlepszej animacji ostatnich lat? A może nawet wszechczasów? Mocnym kandydatem do tego miana jest mądre, zabawne, wzruszające, oryginalne, zaskakujące „W głowie się nie mieści”. To historia dziewczynki, a raczej jej… emocji. Bohaterami są tu Gniew, Szczęście, Odraza, Smutek i Strach. Film ma więc również bardzo silny wymiar edukacyjny. W niezwykle kreatywny sposób tłumaczy emocjonalne zawiłości naszych osobowości, ale również na przykład pracy pamięci. Jeśli nie widzieliście, oglądajcie koniecznie. A jeśli widzieliście, to obejrzyjcie jeszcze raz!

Krótkie metraże studia Pixar

Pixar nie tylko kręci znakomite filmy kinowe, ale również bardzo kreatywne krótkie metraże. To prawdziwe perełki, które seryjnie zdobywają oscarowe statuetki. Na HBO GO mają świetną selekcje tych filmów. Szczególnie polecam „Super drużynę Sanjaya”, „Pierwszą randkę Riley” (z bohaterami „W głowie się nie mieści”!), „Lawę” i „Noc i dzień”. Ale w serwisie znajdziecie ich wiele więcej! To bardzo krótkie propozycje, więc niewiele ryzykujecie. Ale spokojnie, na pewno się nie zawiedziecie!

Współczesna rodzina

„Współczesna rodzina” to serial komediowy, który podbija serca widzów już od ponad dekady. Produkcja pokazuje wielopokoleniową i wielokulturową rodzinę, która przeżywa różne problemy i radości codziennego życia. Produkcja uznawana jest za kultową! Dotychczas powstało aż 11 sezonów, więc zapewni Wam rozrywkę na wiele wieczorów. Ale wiadomo, że seriale w HBO GO to jakość sama w sobie, więc najlepiej sami przejrzyjcie całą ich bibliotekę!

Spider-Man Uniwersum, reż. Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman

Na koniec propozycja dla nieco starszej widowni. „Spider-Man Uniwersum” to, nie wahajmy się to powiedzieć, najlepszy film superbohaterski ostatnich lat! To historia Spider-Mana opowiedziana od nowa, eksplorująca inne wymiary i światy równoległe. Do tego jest zrobiona w sposób absolutnie rewolucyjny i prawdziwie zachwycający. Jeszcze nigdy pełnometrażowa animacja kinowa nie wyglądała tak zjawiskowo! „Spider-Man Uniwersum” to popis wizualnej kreatywności, a zarazem wciągająca historia na nowo odczytująca znaną postać człowieka-pająka.